Hakkımızda

THT Bilişim Danışmanlık
ve Ticaret A.Ş.

THT Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.

THT Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş., 2018 yılında kurulan orta ve büyük ölçekli şirketlere yatırım, sözleşme ve satın alma danışmanlığı ile proje yönetimi hizmetleri veren çok yönlü bir danışmanlık şirketidir.

THT, ortaklarının yerel ve uluslararası projelerde edindiği 45 senelik doğrudan taahhüt, 200 milyon €’yu aşan ihale, 70 milyon €’yu aşan operasyon ve sözleşme danışmanlığı tecrübelerinin sonucu farklı sektörlerin benzer ihtiyaçlarını ortak bir B2B pazar yerinde karşılamak amacıyla taahhut.com’u 2019 yılında yayına almıştır.

Taahhut.com Nedir?

Taahhut.com Nedir?

Taahhut.com, işveren ile istekli (tedarikçi) firmaları buluşturan yeni nesil satın alma ve ticaret portalıdır. Farklı sektörlerin satın alma ve satış kanallarını tek bir çatı altında toplayarak hem işverenlerin hem de tedarikçilerin elektronik ihale ve satın alma altyapısı sayesinde hızlı, şeffaf ve güvenli bir şekilde ticaret yapabilmeleri ve ticaret ağlarını genişletebilmelerini sağlayan B2B pazar yeridir.

Taahhut.com altyapısı en basit satın almalardan en kapsamlı ihalelere kadar geniş bir yelpazede her türlü satın alma ihtiyacına hizmet verebilecek esneklikte kurulmuştur.
Taahhut.com sayesinde, işveren tarafın yaşadığı ihale açılması ve firma seçimi süreçlerinin efektif ve şeffaf olması sağlanmıştır. İstekli (tedarikçi) firmalar açısından ise, yeni iş fırsatlarının takibinin yanı sıra teklif verme süreçleri dijital ortamda daha hızlı, kolay ve güvenilir bir hale gelmiştir. Şimdi, ilk yatırım maliyeti ve aylık/yıllık sabit ödeme olmadan tüm sektörlerin e-ihale ve e-satış süreçleri Taahhut.com üzerinden yürütülebilmektedir.

B2B ticaretin dijital pazar
yeri Taahhut.com’un
tarihçesine yakından bakın.

B2B ticaretin dijital pazar yeri Taahhut.com’un tarihçesine yakından bakın.

timelineImage
timelineImage

İŞVEREN
FİRMALARA ÖZEL

%0

KOMİSYON

Rekabetçi Fiyatlara Hemen Ulaşın!

İşveren komisyon oranları
31 Mart 2023'e kadar %0

Detayları görüntüle

Size ÖZEL Çözümlerimiz

solutionImage Satın Alma Çözümleri

Yüksek satın alma hacimleri için sunduğumuz özel fırsatlar ve kurumsal çözümlerden faydalanarak satın alma maliyetlerinizi asgari seviyeye çekin.

solutionImage Proje Danışmanlığı

Yapım işleri için özel olarak sunduğumuz detaylı satın alma, sözleşme ve proje danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak kaynak, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayın.

Belgelerimiz

certificateImage

İŞVEREN
FİRMALARA ÖZEL

%0

KOMİSYON

Rekabetçi Fiyatlara
Hemen Ulaşın!

İşveren komisyon oranları
31 Mart 2023'e kadar %0

Detayları görüntüle

Size Özel Çözümlerimiz

solutionImage

Yüksek satın alma hacimlerinde özel fırsatlar sizi bekliyor. Kurumsal çözümlerimiz sayesinde maliyetlerinizi optimum düzeye getirin. Yeni iş ve satışlarınızı artırma olanağına kavuşun.

solutionImage

Yapım işleri için özel olarak sunduğumuz detaylı satın alma, sözleşme ve proje danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın. Kaynak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.

Size Özel
Çözümlerimiz

solutionImage

Yüksek satın alma hacimlerinde özel
fırsatlar sizi bekliyor. Kurumsal
çözümlerimiz sayesinde maliyetlerinizi
asgari seviyeye indirin.

solutionImage

Yapım işleri için özel olarak sunduğumuz
detaylı satın alma, sözleşme ve proje
danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın.
Kaynak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.

Belgelerimiz

certificateImage